Apartmány za sakurou, Hodonín

Nádražní řádek 1268/20, 69501
od 530 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 400m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány za sakurou v Hodoníně jsou ubytováním vybudovaným a provozovaným od začátku roku 2018. 

Ať už na Moravské Slovácko míříte pracovně, za zábavou, poznáním, turistikou nebo z jiného důvodu, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pobyt zpříjemnili. Nejsme profesionální ubytovávači ani hoteliéři, o to víc radosti a srdce do našich služeb pro vás vkládáme.

Další informace

APARTMÁNY

Za cenu od 530,- Kč/os./noc pro vás máme dva velmi prostorné moderní apartmány vybudované na začátku roku 2018. Každý z nich ubytuje 1 - 6 osob: obývací pokoj s komfortním dvoulůžkem + ložnice se čtyřmi samostatnými lůžky. Vaše pohodlí je pro nás stejně důležité jako pro vás, proto budete spát na kvalitních matracích a v příjemných přikrývkách/polštářích z dutého vlákna. Pro nejmenší máme dětskou postýlku a jídelní židličku.

K dispozici budete mít dostatek úložných prostor, velký stůl se sezením pro 6 osob, LCD televizi se spoustou programů, wi-fi v celém objektu.

Plně vybavená kuchyň se vším, co si představíte (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, elektrický sporák s troubou, hrnce, pánve, talíře, příbory, sklenice, hrnky, struhadla, prkénka, ... prostě vše, takže s sebou nepovezete z domu nic, dokonce ani sůl, pepř, cukr a základní koření na vaření :-)

V koupelně vám bude také dobře, ručníky, osušky, sprchový gel a mýdlo pro vás máme, stejně jako prostorný sprchový kout nebo rohovou vanu. K dispozici je vám také venkovní posezení, plynový gril se žulovou deskou (na vyžádání), možnost uschování kol a motocyklů ...

Apartmány jsou v 1.NP bez bezbariérového přístupu. V bezprostřední blízkosti domu vede železniční trať (středem Hodonína), která je oddělena vysokou protihlukovou bariérou, naše okna navíc mají trojité zasklení. 

Podrobné informace, ceník, kalendář obsazenosti ... na www.penzionhodonin.cz

Ceny

Cena za osobu
530 Kč
Jednolůžkový pokoj
530 Kč

Uvedené ceny jsou orientační. Kompletní ceník na naší stránce www.penzionhodonin.cz Ceny se liší podle počtu ubytovaných, objednaných nocí ...

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Zahrada
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů
2
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero
Jezdectví, koně
Motokáry
Půjčovna kol
Rybolov
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

CO S VOLNÝM ČASEM

Hodonín 

Okresní město (cca 25 000 obyvatel) ležící na hraniční řece Moravě v oblasti označované jako Moravské Slovácko. Ideální poloha města v samém jihovýchodním cípu země z něj dělá nejen lákavý cíl sám o sobě, ale také východisko cest na východ (na hranici se Slovenskem) nebo jih (20 km od hranice s Rakouskem). Historie Hodonína sahá do roku 1046, je rodištěm T. G. Masaryka, srdcem oblasti úrodných polí, vinohradů, ropy, nověji i lázeňství.  

Více o historii a pamětihodnostech města zde: cs.wikipedia.org/wiki/Hodon%C3%ADn 

 Z Hodonína je všude blízko: Mikulčice (10km), Skalica (13km), Strážnice (18km), Velké Bílovice (19km), Kyjov (20km), Břeclav (23km), Valtice (32km), Uherské Hradiště (42km), Mikulov (45km), Brno (61km), Zlín (68km), Bratislava (90km), Vídeň (100km)  


Více podrobných informací o místech, kde si nakoupit, kde se stravovat, službách, kultuře, historii, víně, sportovních možnostech a tipech na výlety zde:

http://penzionhodonin.cz/?cont=15&lang=cz

Mapa

Centrum 400m
Autobus 300m
Vlak 250m
Velká mapa